Koza Yayınları 3. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası

Para Puan : 5
Fiyat : ₺32,00
İndirimli : ₺27,20
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün
₺27,20 'den başlayan taksitlerle

Koza Tüm Dersler Soru Bankası 3. Sınıf

Koza Tüm Dersler Soru Bankası 3. Sınıf kitabı,Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve Hayat Bilgisi dersleriyle ilgili beceri alanlarını, ünite ve konuları içeren testlerden oluşmaktadır.

Koza Tüm Dersler Soru Bankası 3. Sınıf, yeni ders programları doğrultusunda kazanımlar esas alınarak tüm derslere yönelik destek sınavlara hazırlık amacıyla hazırlanmış olup öğrencilerin bireysel farklılıklarını fark etmelerine olanak sağlayan, farklı tiplerde binlerce soru içeren konu-ünite tarama testlerinin ve yazılı sınavlara hazırlık sorularının yer aldığı eğlenceli ve zevkli bir kaynak kitaptır.

Koza Tüm Dersler Soru Bankası 3. Sınıf kitabı, testleri ve değerlendirme sınavlarıyla zengin bir kaynak kitaptır. Alışık olduğumuz test sorularının yanı sıra, senaryolu, görselli ve yoruma dayalı, farklı zekâ alanlarına yönelik beyin fırtınası yaptıran sorulara da çokça yer verildi. Çoktan seçmeli sorularda; öykülü sorularının yanı sıra boşluk doldurma veya cümle tamamlama, kavram haritası, eşleştirme, görsel okuma gibi öğrencinin yorum yapabilme becerisini geliştiren farklı ölçme değerlendirme tekniklerine de yer verildi.

Koza Tüm Dersler Soru Bankası 3. Sınıf kitabındaki her testin başında, o testteki soruların hangi kazanımla ilgili olduğu kazanım numaraları ile özellikle belirtildi. Türkçedersine yönelik 47 konu kazanım ve tarama testine ait 472 çoktan seçmeli soru; matematikdersine yönelik 55 konu kazanım ve tarama testine ait 502 çoktan seçmeli soru; fen bilimleri dersine yönelik 18 konu kazanım ve tarama testine ait 306 çoktan seçmeli soru; hayat bilgisi dersine ait 39 konu kazanım ve tarama testine ait 406 çoktan seçmeli soru olmak üzere toplam 1686 soru içeren 159 konu kazanım ve tarama testi örneğine yer verildi. Her test 2 sayfa hâlinde ve çek-kopar özelliğindedir.

Alanında uzman öğretmenlerce oldukça titiz bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkan Koza Tüm Dersler Soru Bankası 3. Sınıf kitabı, öğrencilere öğrenme süreçlerinde faydalı olacak, onları derslerine ve girecekleri sınavlara hazırlayacak niteliktedir.

Sayfa Sayısı: 384 Sayfa
Ebat: 19,5x27,5 cm