Stabilo Point 88 /Adet
Stabilo Point 88 /Adet

Stabilo Point 88 /Adet

Marka : Stabilo
Para Puan : 5
Fiyat : ₺11,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9,90(KDV Dahil)
₺9,90 'den başlayan taksitlerle

1 Adet Fiyatıdır.

STABILO point 88

STABILO point 88 (color: 41)STABILO point 88 (color: 40)STABILO point 88 (color: 51)STABILO point 88 (color: 033)STABILO point 88 (color: 056)

Hemen dikkatinizi çekecek STABILO point 88 keçeli kalemi tüm dünyada birçok insan tarafından sevilmesi ve 6 milyarın üzerinde satılmasıyla değişmeyen bir klasiktir. İster metin yazın, not alın, altını çizin, metinlerinizi planlayın, 6 neon renk dahil 47 göz alıcı renk serisimiz ihtiyaçlarını tamamen karşılayacaktır. 0.4mm genişliği ve mükemmel kalitesi onu her gün severek kullanabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir ürün haline getirir.

STABILO point 88 - selection of colors

Klasik, kült, havalı

STABILO point 88 profesyoneller,öğrenciler ve okul çocukları için mükemmel bir yol arkadaşıdır. İlk olarak 1977de piyasaya sunulan bu ürün, kullanışlılığı ve kalitesi sayesinde dünya üzerinde takdir edilmiştir. Avrupa'da en çok tercih edilen keçeli kalemdir. STABILO point88'in ünlü altıgen şekli onu tutulması çok kolay hale getirir. 47 renk seçeneği her zaman ihtiyacınızı karşılayabilecek bir ton olması demektir. Eğer daha büyük bir etki yaratmak isterseniz 6 neon renk mevcuttur. Uzun birme süresi sayesinde kazara bitirme konusunda endişelenmenize gerek yok.
Ürün Özellikleri

Ürün Özellikleri

 

  • 47 renk seçeneği.
  • 0.4mm genişliği size kontol ve hassasiyet sağlar.
  • Metal ucu güç ve dayanıklılık sağlar.
  • Çizim için karmaşık detaylar yaratabilirsiniz.
  • Yazma için harf büyüklüğünüzle çok sıkı bir şekilde yazabilirsiniz.
  • Ayrıca şablonla ve cetvelle çizim yapmak için de mükemmel bir seçimdir.
  • Not almak, metinleri planlamak ve titiz işler 
Benzer Ürünler